Ana sayfa

YUEQING HONGXIANG CONNECTOR MANUFACTURING CO.,LTD.

şirket Profili

Yueqing Hongxiang Connector Manufacturer Co.,Ltd was founded in 2006 with a registered capital of 5 million yuan. Yueqing Hongxiang Bağlayıcı Üretici Co 2006 Ltd 2006 yılında 5 milyon yuan kayıtlı sermaye ile kuruldu. It is a high-tech company which integrating research and development, production and sales. Bu araştırma ve geliştirme, üretim ve satış entegre bir yüksek teknoloji şirketidir. There are more than 80 employees in the company and it is equipped with professional sales team and workshop management team. Şirkette 80'den fazla çalışanı vardır ve profesyonel satış ekibi ve atölye yönetim ekibi ile donatılmıştır.

The company is mainly aimed at the global sales of cable connectors and accessories for various materials. Şirket esas olarak çeşitli malzemeler için kablo konektörleri ve aksesuarlarının küresel satışını hedeflemektedir. After more than ten years of development, it has provided thousands of customers with high-quality product experience . On yıldan fazla geliştirme sonrasında, binlerce müşteriye yüksek kaliteli ürün deneyimi sağladı. We always pursued the most cost-effective products. Her zaman en uygun maliyetli ürünleri takip ettik.

The idea of company is “customer first : We solve the problems for customers in time ,due to the customer is the parents of food and clothing . Şirket fikri “önce müşteri: Müşteriler için sorunları zamanında çözüyoruz, çünkü müşteri yiyecek ve kıyafetin ebeveynidir. Purse quality : only imperfect products, no critical customers. Çanta kalitesi: sadece kusurlu ürünler, kritik müşteriler yok. Be optimistic and positive : never give up when encountering difficulties and setbacks, and constantly motivation ourselves.” İyimser ve pozitif olun: zorluklarla ve aksiliklerle karşılaştığınızda asla pes etmeyin ve kendimizi sürekli motive edin. ” This mission is keeping improving the cable connector industry. Bu görev, kablo konektörü endüstrisini geliştirmeye devam ediyor. We have established a good reputation in the industry and won the praise of all customers. Biz sektöründe iyi bir üne kurduk ve tüm müşterilerin övgü kazandı.

Kuruluşundan bu yana, şirket Yutong Otobüs, Xiangtan Elektromekanik, PHILPS, OPPLE, ABB, vb gibi birçok tanınmış işletmeler ile işbirliği yaptı 2011 yılında, Çin'in ilk uçak gemisi “Liaoning” ve bizim işbirliği katıldı yüksek kalite ülke tarafından kabul edildi.

The company Firmly believes that product quality is the key to development. Şirket, ürün kalitesinin gelişmenin anahtarı olduğuna inanıyor. It is always implementing the national standard quality management system ISO9001, IATF16949. Her zaman ulusal standart kalite yönetim sistemi ISO9001, IATF16949'u uygulamaktadır. From now ,The company passed CE, ROHS, RECAH, TUV, ATEX, IP68 and other certifications. Şu andan itibaren şirket CE, ROHS, RECAH, TÜV, ATEX, IP68 ve diğer sertifikaları geçti.

The latest practical patent enables the product to achieve IP68 waterproof level. En son pratik patent, ürünün IP68 su geçirmez seviyesine ulaşmasını sağlar. In order to sever our customers, we have specialized R&D teams to serve customers and professional testing centers for rigorous testing of products. Müşterilerimizi koparmak için, müşterilere ve ürünlerin titiz testi için profesyonel test merkezlerine hizmet etmek için uzman Ar-Ge ekipleri var.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2006 - Yueqing Hongxiang Konnektör İmalat Co, Ltd kuruldu. Ana ürünler pirinç su geçirmez kablo rakoru oldu.

2008 - Fabrika 2000m²'ye ulaşan yeni atölye alanına taşındı.

2009 - Şirket, şirketi otomatik üretim teknolojisine yönlendiren sayısal kontrol ekipmanları ve otomatik sayma makinelerini tanıttı.

2010 - Şirket yeni bir kablo sızdırmazlık tasarımı geliştirdi ve patent başvurusunda bulundu. Patent no ZL201020530888.7'dir.

2011 - Firmamız “Liaoning” uçak gemisi için özel tedarikçi olarak onurlandırıldı. Ve yüksek kaliteli ürünlerimiz dünyaya tanındı ve ihraç edildi.

2013 - Şirket araştırmaya odaklanmış ve çeşitli yeni ürünler geliştirmiştir. Ayrıca çeşitlendirilmiş üretim farklı gereksinimleri karşılamaktadır.

2018 - Şirket yeniden taşındı, yeni marka, görünüm daha parlak ve uluslararası.

YUEQING HONGXIANG CONNECTOR MANUFACTURING CO.,LTD. YUEQING HONGXIANG CONNECTOR MANUFACTURING CO.,LTD. YUEQING HONGXIANG CONNECTOR MANUFACTURING CO.,LTD. YUEQING HONGXIANG CONNECTOR MANUFACTURING CO.,LTD. YUEQING HONGXIANG CONNECTOR MANUFACTURING CO.,LTD. YUEQING HONGXIANG CONNECTOR MANUFACTURING CO.,LTD. YUEQING HONGXIANG CONNECTOR MANUFACTURING CO.,LTD.
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : Hnx KONNEKTÖR

No. Çalışanları : 120~150

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin YUEQING HONGXIANG CONNECTOR MANUFACTURING CO.,LTD. Sertifikalar Çin YUEQING HONGXIANG CONNECTOR MANUFACTURING CO.,LTD. Sertifikalar Çin YUEQING HONGXIANG CONNECTOR MANUFACTURING CO.,LTD. Sertifikalar Çin YUEQING HONGXIANG CONNECTOR MANUFACTURING CO.,LTD. Sertifikalar